Kompresní šroubení Duolok

Přední americká společnost SSP je výrobcem kvalitních produktů vhodných pro použití v široké škále průmyslových aplikací. Nejpoužívanější kategorií je kompresní šroubení Duolok.

Kompresní šroubení Duolok je dvou-kroužkový systém, který se skládá ze čtyř částí:

  • Tělo
  • Přední kroužek
  • Zadní kroužek
  • Matice

Princip spoje je založen na působení zadního kroužku na přední, čímž dochází ke zvyšování axiálního tlaku a zároveň ke zvyšování tlaku předního kroužku na tělo šroubení. Při správné instalaci jsou kroužky v takové pozici, aby nedocházelo k žádnému úniku. Zároveň mezi kroužky zůstává malá mezera, absorbující tepelnou roztažnost, tlakové pulsy, vibrace a další nestálosti, které by mohly negativně ovlivnit těsnost kompresního šroubení.

Duolok je k dispozici ve velikostech od 1/16“ do 2“ / od 3mm do 25mm a materiálech nerezová ocel, ocel, mosaz, slitiny Monel 400/405 a Hastelloy C-276.

Bez ohledu na materiál nabízíme spolehlivý provoz i při extrémních teplotách od -198°C až do +648°C.

Kompletní sortiment kompresního šroubení Duolok.

 

Kvalita kompresního šroubení Duolok

Výběrem kompresního šroubení Duolok máte zaručený optimální výkon. Všechny naše produkty jsou vyráběny a povrchově upravovány dle přísných tolerancí a standardů podléhající striktním normám kontrol kvality.

Kromě toho jsou všechny naše armatury zcela zaměnitelné s jinými výrobci kompresního šroubení, jako jsou Hoke Gyrolok®, Swagelok® a Parker Hannifin®.

Od svého založení v roce 1926 se společnost SSP stala nejžádanějším americkým výrobcem v tomto odvětví. Výrobní závody o rozloze 15 500 čtverečních metrů se nachází v Clevelandu, Ohio. Disponuje veškerým výrobním a montážním zařízením, včetně konstrukce, nástrojáren a vývojových a testovacích laboratoří.

Stejně jako v SSP si i my ve společnosti FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně našeho sortimentu, kontaktujte nás ještě dnes.

Potřebujete poradit nebo doporučit konkrétní produkt?

Zkušený specialista na telefonu vám poradí s výběrem. 

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.