Technické školení

Proč investovat
do vzdělávání zaměstnanců

  • vyšší efektivita provozu
  • nižší náklady na chod a údržbu
  • lepší bezpečnost pracoviště
  • větší spolehlivost provozu

Jak na správnou montáž?

Správná montáž je základ pro bezproblémový chod, spolehlivost a životnost celého fluidního systému. Ne každý montážní technik nebo servisní pracovník bohužel dovede optimálně zacházet se spoji a šroubením. Díky našemu školení předejdete potížím a budete mít jistotu, že vše běží skutečně hladce.

Jak pracovat s tlakovými hadicemi?

Porucha na tlakové hadici často signalizuje špatný způsob instalace, nevhodný typ hadice, nebo dokonce poukazuje na větší problém. Na našem školení proto rozebíráme různé konstrukce, délky i parametry hadic. Mimo to učíme, jak provést inspekci funkčních hadic a v případě poruchy najít příčinu potíží.

Jak perfektně svařovat?

V některých případech stojí bezpečná a spolehlivá montáž na prvotřídním sváru. V FTS to moc dobře víme. Nabízíme proto kurz nejdůležitějších dovednosti v oblasti orbitálního svařování. Naše školení je přínosné jak pro začátečníky, tak pro svářeče s praxí, kteří si chtějí rozšířit pole své odbornosti.

Máte zájem o školení na míru?

Potřebujete specifický kurz, školení nebo seminář v oblasti fluidních systémů? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi vše do detailu rozebereme a společně vymyslíme perfektní řešení, které bude vyhovovat jak vašim zaměstnancům, tak přinese užitek pro celý provoz.

Zajímá vás naše školení nebo chcete připravit kurz na míru? Neváhejte nás kontaktovat!

Nezávazná konzultace

Máte zájem o naše služby? Rádi s vámi probereme vše, co vás zajímá. Pro řešení problémů, snižování emisí a zdokonalování chodu provozů také nabízíme odborné konzultace.

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.