Zpětné ventily

Najděte si ekvivalent produktu:

Jsme hrdí partneři americké značky SSP, která působí na trhu již od roku 1926 a nabízí prvotřídní komponenty pro fluidní systémy za výhodnější ceny než konkurence. 

Dodáváme kvalitní ventily 

Odebírejte ventily od skutečných odborníků. Pomůžeme vám s výběrem a doporučíme vhodný produkt. Poradíme také se samotnou aplikací.

  • Prvotřídní materiály a výrobky americké značky SSP
  • Výhodnější ceny a produkty skladem
  • Rychlé dodávky přímo do výroby
  • Kompatibilita (pasuje na konkurenční produkty)
  • ISO certifikace, materiálové certifikáty
  • Doživotní záruka na materiál
Najděte si ekvivalent produktu:

Dvoukroužkové kompresní šroubení amerického výrobce SSP jsou spojovací armatury, používané v mnoha průmyslových odvětvích a aplikacích. To vše včetně přístrojové techniky, ropy a plynu, chemického a petrochemického průmyslu, CNG, energetiky a v oblasti automotive. Kompresní šroubení série Duolok® zajišťuje těsný spoj a výjimečnou přilnavost k trubkám i u systémů s dynamickou teplotou, tlakem a vibracemi.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného produktu. 

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.