Bezpečnostní informace

Bezpečnostní upozornění SSP

Všechny produkty SSP jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na bezpečnost. Níže je uveden omezený seznam obecných bezpečnostních pravidel jako připomínka správných bezpečnostních postupů:

  • Neinstalujte, neutahujte ani neuvolňujte armaturu, adaptér nebo komponentu, když je systém pod tlakem.
  • Nenechávejte šroubení, adaptér nebo komponentu, aby se uvolnila nebo odvzdušnila systémový tlak.
    Při utahování nebo uvolňování matic šroubení vždy používejte druhý klíč, abyste drželi tělo armatury ve stabilní poloze.
  • Na kónické závity používejte správná maziva a těsnicí materiály.
  • Šroubení a materiál trubek by měl být podobný (armatury z nerezové oceli na trubkách z nerezové oceli, mosazné armatury na měděných trubkách atd.). Pozor na vzájemnou TVRDOST!
  • Nesvařujte smontované šroubení. Před svařováním odstraňte všechny součásti, jako je matice, kroužky a těsnění.
  • Chraňte těsnící a závitové části šroubení zakrytím zátkou nebo jinou maticí.

Bezpečný výběr komponentů

Aby byl zajištěn bezpečná spolehlivá funkce výrobků SSP, musí být před instalací všech komponentů zvážen kompletní návrh systému. Stanovení konstrukční kompatibility materiálů, médií, toků, teplot a tlaků; stejně jako zavedení řádné instalace, provozu a údržby systému jsou odpovědností vlastníků, projektantů a uživatelů systémů.


FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.