Test reporty

Duolok Technical Report
Technická zpráva, která poskytuje reprezentativní vzorkování skutečných výsledků validačních testů produktů série Duolok.

LN Series Technical Report
Technická zpráva jehlových ventilů řady LN Locked Bonnet Needle Valves poskytuje vzorkování skutečných postupů a dat z ventilů testovaných v naší zkušební laboratoři s certifikací ISO17025.

TA Luft Engineering Report for Valves
Zkušební postupy a výsledky certifikačního testu TA Luft.

Unilok Technical Report
Technická zpráva poskytující reprezentativní vzorkování skutečných výsledků validačních testů kompresního šroubení Unilok.

Griplok Technical Report
Technická zpráva poskytující reprezentativní vzorkování skutečných výsledků validačních testů kompresního šroubení Griplok.

Interchange Intermix Unilok Technical Report
Technická zpráva dokumentuje výměnu a zaměnitelnost mezi šroubením SSP Unilok a Parker CPI.

BS 4368 OnSpex report 30008491
Zpráva BS 4368 OnSpex popisuje testovací postupy a výsledky pro určení shody šroubení SSP Duolok s britskou normou BS 4368.

CSA Report
CSA report dokumentuje šroubení a adaptétry SSP pro použití u vozidel na stlačený zemní plyn (CNG) podle požadavků A.G.A.

ECE R110
ECE R110 je technická zpráva pro zkoušky různých SSP šroubení třídy 0 pro vozidla na CNG podle předpisu ECE- R110.

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.