Kompletní servis

Zajistíme pro vás kompletní servis

Na místě s vámi probereme to, co potřebujete, navrhneme řešení a před stavbou fluidního systému vypracujeme přesnou vizualizaci.

On-site servis

Jsme tým expertů, který vám na místě pomůže zlepšit chod celého vašeho provozu. Přijedeme za vámi a projdeme společně celý proces, vyhodnotíme ho a připravíme vhodná doporučení. Díky nám bude váš systém bezpečnější, šetrnější k životnímu prostředí a z technického hlediska zajistíme jeho perfektní funkčnost.

Inženýring a design

Naši inženýři navrhnou design, který bude přesně vyhovovat potřebám vašich aplikací a rádi vám to dokážeme ještě před realizací. Připravíme projektovou dokumentaci včetně technických výkresů a věrnou 3D vizualizaci celého systému. Používáme nejnovější verzi programu SolidWorks.

Dokumentace

Co sestavíme, to také vysvětlíme. Ke každému zařízení dodáme jasný a podrobný manuál, budete jasně vědět, jak zařízení nainstalovat, obsluhovat i jak ho udržovat. V projektové dokumentaci naleznete mimo jiné technické výkresy, certifikace a výsledky tlakových zkoušek. 

Řešení na míru – Zakázková výroba

Jaký je náš recept na prvotřídní fluidní systém? Špičkové díly a technologie společnosti SSP společně s nejmodernějším know-how, zajistí ideální řešení pro naše klienty a jejich aplikace. Zároveň jsme schopni převzít a otestovat i zařízení od jiných výrobců. Na základě našich testů pak zajistíme servis a případnou výměnu potřebných dílů.

Máte zájem o naše servisní služby nebo se chcete dozvědět bližší informace? Jsme k vašim službám.

Naše specializace

Fluidní systémy FTS slouží v mnoha významných českých i zahraničních společnostech. Přesvědčte se sami!

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.