Nezávazná konzultace

Jaké jsou výhody
odborné konzultace?

  • zdokonalení chodu provozu
  • delší životnost systému
  • snížení nežádoucích emisí
  • zlepšení energetické účinnosti

Vzorkovací systémy

FTS nabízí detailní analýzy vzorkovacích systémů. Zajistíme vám díky nim lepší efektivitu provozu, snížíme náklady a navrhneme řešení pro celkové zdokonalení sytému. Nabízíme rovněž zpřesnění systému odběru vzorků. Pomůžeme tak zvýšit bezpečnost provozu a navrhnout další způsoby, jak zefektivnit jeho chod.

Tlakové hadice

Existuje celá řada konstrukčních řešení i parametrů tlakových hadic. Na jejich chod má vliv i způsob instalace. Nabízíme proto podrobnou inspekci hadic ve vašem provozu. Na jejím základě vám pak navrhneme možnosti, jak optimalizací výběru hadic dosáhnout většího výkonu, životnosti a bezpečnosti. Pro vaše techniky zároveň vypracujeme seznam potřebných zásob pro údržbu systému.

Parní systém

Nepřicházíte během výroby zbytečně o energii? Možná ano. Nabízíme pečlivou kontrolu parních systémů, při níž odhalíme problematická místa a navrhneme vám nejvhodnější způsob opravy. Na základě zjištěných závad vám také pomůžeme s jejich prevencí do budoucna. Kontrola úniku páry zlepší energetickou účinnost, sníží produkované emise a ušetří vám peníze.

Únik plynů

Netěsnost v průchodu plynů stojí peníze, snižuje efektivitu celého provozu a zvyšuje nežádoucí emise. Nabízíme proto inspekci, při níž veškeré netěsnosti odhalíme a změříme množství unikajících plynů. Budete tak mít možnost podle míry závažnosti začít pracovat na dlouhodobém odstraňování úniků plynů z vašeho provozu.

Máte zájem o konzultaci nebo se jen chcete dozvědět bližší informace? Neváhejte nás kontaktovat!

Technické školení

Dokážeme vám, že investice do zaměstnanců se rychle vrátí. Naše školení pomáhají zvýšit bezpečnost, spolehlivost a efektivitu provozů. Nabízíme i kurzy na míru vašim potřebám.

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.