Povrchová úprava pro optimální výkon

Pro povrchovou úpravu používá SSP technologii SilcoTek®. Jedná se o vysoce výkonné povlaky, které zlepšují vlastnosti nerezové oceli a jiných materiálů tím, že poskytují vysokou úroveň odolnosti proti korozi, chemickou inertnost, hydrobilitu a odolnost proti opotřebení, s velmi krátkými dodacími lhůtami.

SilcoNert® je flexibilní křemíkový povlak, který činí průtoky inertními pro lepší kontrolu procesů, konzistentní vzorkování a stabilní analytické výsledky. Patentovaný proces ukládání chemických par (CVD) spojuje povlak s nerezovou ocelí, slitinou, keramikou a sklem, takže je povlak vysoce odolný i při extrémních teplotách a tlacích.

SSP nabízí SilcoNert 2000, což je požadovaný povlak při analýze nízké hladiny aktivní, reaktivní organo-síry a mnoha dalších aktivních sloučenin. Chcete-li objednat ventily nebo armatury potažené silcoNert, přidejte jako označení na konec čísla dílu SSP “-SILN2”.

Stáhněte si brožuru Silconert 2000

Dursan® je patentovaný povlak s certifikací NSF a vyhovující FDA, který je navržen tak, aby zlepšil inertnost, trvanlivost, odolnost proti zanášení a korozi výrobků od přesných přístrojů až po těžké průmyslové aplikace.

FTS nabízí SilcoNert 2000, což je požadovaný povlak při analýze nízké hladiny aktivní, reaktivní organo-síry a mnoha dalších aktivních sloučenin. Chcete-li objednat ventily nebo armatury potažené silcoNert, přidejte jako označení na konec čísla dílu SSP “-SILN2” nebo kontatujte distributora FTS – Fluid Technology Solutions s.r.o.

FTS nabízí ventily a armatury potažené Dursanem, který pomáhá zlepšit chemickou inertnost a odolnost proti korozi nerezové oceli a zároveň výrazně zlepšuje odolnost proti povrchové vlhkosti (hydrofobicita) a odolnost proti opotřebení. Chcete-li objednat armatury nebo ventily potažené dursanem, přidejte jako označení na konec čísla dílu SSP “-SILD” nebo kontatujte distributora FTS – Fluid Technology Solutions s.r.o.

Stáhněte si brožuru Dursan

Chcete-li se dozvědět více o povrchové úpravě SilcoTek pro vaši aplikaci, obraťte se na zákaznický servis FTS nebo navštivte webové stránky společnosti SilcoTek na adrese www.silcotek.com

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.