Průmysl a reference

Dodáváme fluidní systémy a zajišťujeme služby pro významné společnosti v České republice i v zahraničí.

Aerospace

Spolupracujeme s leteckými výrobci a výzkumníky. Používáme fluidní komponenty amerického výrobce SSP, který má dlouholeté zkušenosti se spoluprací s armádou a námořnictvem a zajišťuje například servis pro Kennedyho vesmírné středisko a kosmodromy NASA.

Alternativní paliva

Věříme, že alternativní paliva mají budoucnost, věříme v inovaci. Umíme proto pracovat i se zemním plynem a vodíkem. Připravujeme instalace pro vozidla, projekty či stavby. Naším cílem je nabídnout vám skvělá řešení – a to nejen pro dnešek, ale i pro zítřek.

Energetika

Potřebujete propojit provoz? Poradíme vám s využitím prvotřídních dílů od tradiční americké značky SSP. Chcete zajistit přepravu tekutin? Navrhneme, vymodelujeme a zprovozníme optimální řešení. Nebo máte zájem o systémové ovládání provozu? Zkonstruujeme ho s maximální spolehlivostí a bezproblémovým chodem.

Těžební průmysl

Ropa a zemní plyn jsou naše parketa. Víme, jak s nimi pracovat, co je potřeba ohlídat, dodržet i jak zajistit perfektní chod fluidních systémů pro těžební průmysl. Nebojíme se čelit problémům a umíme najít řešení i pro komplikované situace.

Rádi se s Vámi sejdeme a probereme možnosti, jak mohou naše fluidní systémy pomoci právě Vaší firmě.

Slovy zákazníků

“Spolupráce se společností Fluidtech nám umožnila znatelně snížit základní náklady na vstupu, díky čemuž jsme zvýšili svojí konkurenceschopnost.”

J.Výborný
Vedoucí oddělení nákupu a logistiky

Děkujeme společnosti Fluidtech za zprostředkování nákupu požadovaných produktů za velmi výhodných podmínek. V dalších projektech rádi využijeme jejich služeb.”

Ing. Nechvátalová
Manažer nákupu

“Bezproblémové a včasné dodání dojednaného zboží.”

A. Navrátil
Sales manager

Naše certifikace

Fluid Technology Solutions s.r.o

Produkty SSP

ISO 9001:2015 Certification
SSP aktuální ISO 9001:2008 certifikace, certifikoval DNV.

ECE R110-010059 CH8 Series Check Valves
SSP aktuální ECE R110 certifikace, certifikoval DNV.

ECE R110-050059 CH8 Series Check Valves
SSP rozšiřující ECE R110 certifikace pro zpětné ventily série CH8.

ECE R110-010075 FB, TB, TBX Series Ball Valves
SSP aktuální ECE R110 certifikace pro FB, TB and TBX série kulových kohoutů.

EU Declaration of Conformity Equipment (PED)
PED, EU prohlášení.

ROHS / REACH Compliance Document
ROHS prohlášení.

TSSA CRN Certificate Numbers
Čísla certifikátů CRN produktů SSP pro kanadské provincie.

ABS Certification
Certifikace American Bureau of Shipping pro armatury SSP, ventily, filtry a rychlospojky.

Certificate of Compliance and Conformance
SSP certifies that all products shipped by SSP are manufactured in the USA by SSP. SSP potvrzuje, že všechny produkty dodávané společností SSP jsou vyráběny v USA společností SSP. Dokumenty rovněž stanovují normy materiálů pro ventily a armatury. Dokumenty potvrzují, že veškeré produkty neobsahují rtuť a azbest.

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.