100% Made in USA

Když se v SSP řekne: „Made in America“, myslí se to vážně. A to na 100% pokaždé, když se to řekne.

Až donedávna jste pravděpodobně věřili ostatním, když říkali, že jejich produkty jsou také vyrobeny v Americe. To ale jen do doby, než se začnou prodlužovat dodací lhůty nebo dokud nedostanete součástku dodanou s nálepkou „Made in China“ nebo „Made in Tchaj-wan“. Možná jste až do obchodních válek v roce 2018 nebo do nové pandemie COVID-19 neřešili to, kde se vyrábí vaše šroubení a ventily. Možná vám nezáleží na tom, odkud pocházejí, dokud ale nedojde k narušení vašeho dodavatelského řetězce a zásilky produktů z Čínské lidové republiky anebo Koreje budou zdrženy nebo v horším případě zcela zrušeny.

V souvislosti s touto novou skutečností, zejména spotřebitelé ventilů a šroubení aktivně hledají způsoby, jak diverzifikovat své dodavatelské řetězce a snížit jejich závislost na jakékoli zemi třetího světa, bez ohledu na to, jak atraktivní jsou jejich ceny.
Jedním ze způsobů, jak tuto závislost snížit, je nakupovat produkty vyrobené v USA. Ale to není jediná výhoda nákupu amerických výrobků.

Tak proč kupovat americké?

Kvalita – Produkty vyrobené jinde v zahraničí nejsou vždy předmětem vysoké úrovně kontroly a nepodléhají tak podrobnému zkoumaní jako ty americké.

Pracovní místa – Institut hospodářské politiky (EPI) uvádí, že každé výrobní místo v USA podporuje dalších 1,4 pracovních míst v jiných částech ekonomiky. Nákupem amerického průmyslového zboží vytváříte pracovní a výrobní místa pro americké pracovníky.

Ekonomika – Nákup amerických produktů nejen podporuje americké pracovníky, ale také vytváří v celé ekonomice vlnový efekt. Když americká výroba roste a zvyšuje se, dále spoléhá na dodavatele energie a další nejen americké podniky, které jim pomáhají udržet jejich továrny v provozu.

Životní prostředí – Jedním z důvodů, proč je levnější vyrábět zboží v zemích třetího světa, je také skutečnost, že mnoho z nich má jen málo nebo dokonce žádné předpisy a regulace na ochranu kvality ovzduší a vody.

Lidé – Stejně jako v případě životního prostředí, mnoho těchto zemí nemá zavedené pracovní zákony, které zaručují, že zaměstnanci pracují v bezpečných podmínkách.

Všechny produkty od společnosti SSP jsou vyráběny v Americe. Veškerá výroba probíhá na jednom místě o rozloze přes 15 tisíc m2, poblíž města Cleveland ve státě Ohio. Tento výrobní závod je tak v tomto odvětví největší provoz “pod jednou střechou“ v USA.

Tyto výrobní možnosti v kombinaci s prvotřídní kontrolou kvality (standardy 5-Sigma nebo také méně než 200 DPMO – Defects Per Million Opportunities), doručení 99,9% produktů včas ve slíbeném termínu dodání a zákaznicky orientované postupy neustálého zlepšování jsou to, co zajistilo společnosti SSP vítězství v soutěži „IndustyWeek Best Plant Award“ za rok 2019.

Navíc, kromě výrobních a montážních prostor je zahrnuta „pod jednou střechou“ také kovárna na zpracování výlisků, designové oddělení pro vývoj nářadí, produktové inženýrství, zkušební laboratoře, zákaznický servis a také i vedení společnosti.

Nejen, že je vše od SSP vyrobeno v Americe, ale také využívají americké dodavatele. Nákup od amerických společností umožňuje lepší kontrolu kvality a spolehlivější dodavatelský řetězec.

Všichni zaměstnanci tak mohou spolupracovat v rámci jedné budovy, zlepšovat vztahy s dodavateli, snižovat náklady a zkracovat dodací lhůty, což pro zákazníky znamená rychlejší služby a lepší produkty. To je podpora, která se počítá.

„Když kupujete výrobky SSP, kupujete opravdu americké výrobky“

 

Chcete-li se dozvědět více o společnosti SSP a jaké produkty vám můžeme nabídnout, neváhejte nás kontaktujte nás ještě dnes.

Potřebujete poradit nebo doporučit konkrétní produkt?


Zkušený specialista na telefonu vám poradí s výběrem. 

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.