Bezpečnost, kvalita, dodání a služby

Cílem naší společnosti FTS a výrobce SSP je stát se důvěryhodnou součástí vašeho dodavatelského řetězce. Spolupracujeme s inovativními společnostmi, s cílem zlepšit průběh tohoto procesu. Zmírňujeme běžné stresové faktory, spojené s řízením dodavatelského řetězce.

Mezi tyto stresory patří např.: dodání nekvalitních výrobků, opožděné dodávky komponentů, předražené produkty, nedostatek dostupné technické podpory, poradenství, školení a vše s tím spojené. 

Společnost SSP tak pomáhá svým zákazníkům, díky zaměření se na čtyři kritické atributy dodavatelského řetězce, které zajišťují hladký průběh všech postupů a operací. 

Pojďme se krátce podívat na jednotlivé oblasti, abyste viděli, že přechod na výrobky SSP představuje v tomto odvětví to nejnižší možné riziko, spojené se změnou dodavatele.

Bezpečnost je pro nás prvořadá, a proto na ni myslíme a také dbáme každý den. A jsme si jistí, že i vy! Víme, že bezpečnost začíná již u nás. Je to něco, co praktikujeme, a proto také vyžadujeme. Jsme hrdí na naše bezchybné výsledky v této oblasti bezpečnosti: “Více než 7 let bez nehody s pracovní neschopností.”

Děláme to nejlepší, co je v našich silách, abychom sdíleli naši oddanost k bezpečnosti tím, že nabízíme kurzy: “Správný výběr a bezpečná instalace kompresního šroubení” a “Bezpečné ohýbání trubek”. (Pro více informací nás prosím kontaktujte).

Kvalita je základní podmínka a společnost SSP v ní vyniká. Naše míra DMPO (Defects Per Million Opportunities – počet chyb na milion příležitostí) nám poskytuje naprostý klid.

Společnost SSP se také může pochlubit nulovými nároky z odpovědnosti za výrobek a to za více než 95 let své činnosti. Jedním ze způsobů, jak zajistit kvalitu výrobků, jsou neustálé investice do technologií. 80% našich výrobků je vyrobeno na strojích, které jsou mladší než 4 roky.

Výrobce SSP kombinuje ty nejlepší výrobní technologie, materiály a také lidský faktor, aby mohl poskytovat kontrolovatelné, opakovatelné a bezpečné výrobky.

Dodání. Je jen málo věcí, které jsou více frustrující, než když nedostanete zakoupené produkty v očekávaném termínu. Chcete si je prostě jen objednat a již na ně nemuset stále myslet, dokud nedorazí do vašich rukou.

A přesně tak to mají zákazníci výrobce SSP. Na 99,8 % dodáváme komponenty včas ke slíbenému datu. Takže si můžete nechat potvrdit svoji objednávku a nic víc dát již neřešit.

Služby. Kromě vynikajícího týmu zákaznického servisu, online zdrojů a našich regionálních odborníků jsou distribuční partneři společnosti SSP pečlivě vybíráni tak, aby splňovali vysoké standardy, které zákazníci od výrobce SSP očekávají.

Distributoři SSP mají často vytvořeny skladové zásoby produktů, které jsou přizpůsobeny místnímu trhu a zákazníkům. A také širokou škálu doplňkových produktů, což jim umožňuje stát se poskytovateli “kompletních služeb”.

Partneři společnosti SSP mají také své odborníky vyškolené přímo ve výrobním závodě v USA, kteří plně rozumí sortimentu výrobků, což jim umožňuje být pro vás skutečným zdrojem informací.

Nemusíte nás hned brát za slovo, kvůli tomuto tvrzení o prvotřídním výkonu.

Časopis IndustryWeek vyhlásil společnost SSP vítězem své výroční ceny „Best Plants Award“ za rok 2019. Tato soutěž se zabývá všemi aspekty provozu výrobního závodu, oceňuje závody nacházející se v Severní Americe, které jsou na špici v úsilí o zvyšování konkurenceschopnosti, zvyšování spokojenosti zákazníků a vytváření podnětného a obohacujícího pracovního prostředí.

Více informací o vítězství společnosti SSP a programu Best Plants Award naleznete zde.

Chcete-li se dozvědět více informací o produktech výrobce SSP, kontaktujte nás ještě dnes.

Potřebujete poradit nebo doporučit konkrétní produkt?


Zkušený specialista na telefonu vám poradí s výběrem. 

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.