Filtry

Najďete si ekvivalent produktu:

Jsme hrdí partneři americké značky SSP, která působí na trhu již od roku 1926 a nabízí prvotřídní komponenty pro fluidní systémy za výhodnější ceny než konkurence. 

Dodáváme kvalitní filtry

Odebírejte filtry od skutečných odborníků. Pomůžeme vám s výběrem a doporučíme vhodný produkt. Poradíme také se samotnou aplikací.

 • Prvotřídní materiály a výrobky americké značky SSP
 • Výhodnější ceny a produkty skladem
 • Rychlé dodávky přímo do výroby
 • Kompatibilita (pasuje na konkurenční produkty)
 • ISO certifikace, materiálové certifikáty
 • Doživotní záruka na materiál
  Najděte si ekvivalent produktu:

  Potřebujete poradit nebo doporučit konkrétní produkt?

  Zkušený specialista na telefonu vám poradí s výběrem. 

  Čistota média v rozvodech je základ pro správné fungování celého systému dané aplikace. Veškeré přítomné nečistoty mohou poškodit vaše zařízení a drahé analyzační přístroje.

  Vyřešte čistotu vašeho média pomocí osvědčených filtrů amerického výrobce SSP. Filtry značky SSP vám spolehlivě pomohou odstranit veškeré nežádoucí nečistoty z média, ať už z kapaliny či plynu. Široká škála připojení a výběr pórovitosti vložky od 1 µm do 400 µm. Pokud si nejste jisti výběrem, zeptejte se našich odborníků.

  FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

  FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.