Nářadí

Najďete si ekvivalent produktu:

Jsme hrdí partneři americké značky SSP, která působí na trhu již od roku 1926 a nabízí prvotřídní komponenty pro fluidní systémy za výhodnější ceny než konkurence. 

Dodáváme kvalitní nářadí

Odebírejte nářadí od skutečných odborníků. Pomůžeme vám s výběrem a doporučíme vhodný produkt. Poradíme také se samotnou aplikací.

  • Prvotřídní materiály a výrobky americké značky SSP
  • Výhodnější ceny a produkty skladem
  • Rychlé dodávky přímo do výroby
  • Kompatibilita (pasuje na konkurenční produkty)
  • ISO certifikace, materiálové certifikáty
  • Doživotní záruka na materiál
Najděte si ekvivalent produktu:

Potřebujete poradit nebo doporučit konkrétní produkt?

Zkušený specialista na telefonu vám poradí s výběrem. 

Ohýbání

Ohýbání trubek pomocí ohýbaček od amerického výrobce SSP je snadná a jednoduchá záležitost. V našem portfoliu naleznete ohýbačky od 6 mm do 12 mm a od ¼“ do ½“.

Těsnění

Jak těsníte kuželové nerezové závity? Těsnost je základním předpokladem funkčního systému a každý únik může znamenat nejen velké finanční ztráty pro vaši společnost, ale zejména bezpečnostní riziko. Nezapomínejte proto na těsnění. Podívejte se na naše teflonové pásky ve velikosti ¼“ a ½“.

Předlisovací jednotky

Instalace kompresního šroubení větší než 25 mm/1“ může být výzvou, vyzkoušejte proto naši hydraulickou předlisovací jednotku. Pomocí předlisovací jednotky instalujete kroužky kompresního šroubení velmi snadno, zkracujete dobu instalace a zajistíte i dostatečnou pevnost a těsnost kompresního šroubení Duolok.

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.