Ventily

Najďete si ekvivalent produktu:

Jsme hrdí partneři americké značky SSP, která působí na trhu již od roku 1926 a nabízí prvotřídní komponenty pro fluidní systémy za výhodnější ceny než konkurence. 

Dodáváme kvalitní ventily 

Odebírejte ventily od skutečných odborníků. Pomůžeme vám s výběrem a doporučíme vhodný produkt. Poradíme také se samotnou aplikací.

  • Prvotřídní materiály a výrobky americké značky SSP
  • Výhodnější ceny a produkty skladem
  • Rychlé dodávky přímo do výroby
  • Kompatibilita (pasuje na konkurenční produkty)
  • ISO certifikace, materiálové certifikáty
  • Doživotní záruka na materiál
Najděte si ekvivalent produktu:

Potřebujete poradit nebo doporučit konkrétní produkt?

Zkušený specialista na telefonu vám poradí s výběrem. 

Spolehněte se na těsné a odolné armatury pro vaše kritické aplikace. Ventily amerického výrobce SSP jsou známé svou kvalitou a garantují životnost i po letech používání v náročných aplikacích.

Každý ventil je během výrobního procesu důsledně testován z hlediska funkčnosti a těsnosti, takže si můžete být jisti, že všechny ventily dodáváme v nejvyšší kvalitě.

Nabízíme širokou škálu kulových kohoutů, jehlových ventilů, pojistné ventily a zpětné ventily, doplněné rychlospojkami nebo filtry.

Veškeré ventily a kohouty umožňují širokou variabilitu připojení, včetně kompresního dvoukroužkového šroubení, pracující v širokém rozsahu pracovního tlaku a teplot.

FTS – Fluid Technology Solutions, s.r.o.

FTS se skládá z odborníků, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti fluidních systémů. Dohromady máme desítky let zkušeností a jsme výhradní distributor fluidních komponent tradičního amerického výrobce SSP. Stejně jako oni si i my v FTS zakládáme na prvotřídní kvalitě. Je pro nás potěšením, že můžeme nabízet díly s doživotní zárukou na materiál a vyvíjet špičkové systémy.